• Zespoły zadaniowe w ZSS

        • W roku szkolnym 2017 / 2018  w Zespole Szkół Specjalnych działają następujace zespoły zadaniowe:

           1/ zespół ds. programu wychowawczo-profilaktycznego:

          A. Wieczerzak, J. Borowska, M. Hapczyn, B. Machala (M. Łukasik, B. Przydatek, E. Wybranowska);

           2/ zespół ds. dobrych praktyk:

          E. Ciastek, M. Klusek, U. Sasak (J. Gałka, M. Jankowska);

           3/ zespół ds. realizacji obowiązku szkolnego przez uczniów, analiza frekwencji:

          A. Przybysławska, E. Kopyś, J. Gałka (M. Dulnik-Różycka);

           4/ zespół inwentaryzacyjny:

          A. Przybysławska, J. Rowińska, A. Wieczerzak (M. Dulnik-Różycka);

           5/ biblioteka:

          M. Łukasik, J. Borowska (M. Piotrowska);

           6/ wypożyczalnia pomocy dydaktycznych:

          A. Stawczyk;

           7/ kronika, informacje prasowe:

          J. Kosińska-Major, D.Waliszewska-Kałka, K, Grabska (J. Borowska, B. Przydatek);

           8/ współpraca z Bankiem Żywności:

          M. Stramowska, I. Rusinowicz (A.Wziątek-Dryjas);

           9/ zespół ds. ekologii:

          E. Lenart, I. Rusinowicz, J. Wołowiec (J. Borowska, B. Przydatek, M. Banach);

           10/ Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej:

          J. Buczałowska, M, Chamera;

           11/ Olimpiady Specjalne:

          J. Buczałowska, J. Wołowiec, M. Chamera (E. Wypchło, I. Rusinowicz, M. Stramowska, E. Lenart, A. Wieczerzak, E. Kopyś, E. Wybranowska );

           12/ plan pracy szkoły – program rozwoju szkoły:

          J, Buczałowska, J. Wołowiec, A. Przybysławska (A. Barańska);

           13/ zespół ds. promocji szkoły:

          A. Bąk- Jaglińska, E. Ciastek, M. Stramowska, E. Wypchło;

           14/ statut szkoły:

          J. Buczałowska, M. Czyż, E. Grudniewska, M. Klusek;

           15/ strona internetowa strony:

          I. Rusinowicz, D. Waliszewska-Kałka;

           16/ tygodniowy plan zajęć w ZSS:

          wicedyr. E. Krajewski, M. Czyż (U. Sasak, E. Wypchło, A. Gajowik-Ziółek);

           17/ archiwum szkolne:

          A. Bąk-Jaglińska, J. Borowska (E.Łupina, K.Sobczyk, S. Strzelec);

           18/ gazetki okolicznościowo-informacyjne dla   rodziców:

          J.Borowska, K. Grabska, J. Wołowiec, E. Wybranowska;

           19/ kronika sekcji sportowej RYWAL:

          J. Wołowiec (E. Lenart);

           20/ koordynator ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej:

          M. Mroczek-Skuza;

           21/ zespół ds. kontroli orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego:

          M. Jankowska, M. Klusek, M. Mroczek-Skuza (J. Gałka, A. Gajowik- Ziółek);

           22/ zespół ds. ceremoniału szkolnego:

          E. Lenart, J. Wołowiec  (M. Piotrowska, E. Wybranowska);

           23/ zespół ds. SIO:

          wicedyr. E. Krajewski, A. Gajowik-Ziółek, M. Mroczek-Skuza, J. Wołowiec, A. Stawczyk;

           24/ koordynator ds. ewaluacji pracy szkoły:

          M. Piotrowska, S. Strzelec (B. Machała, B. Przydatek);

           25/ protokolanci Rad Pedagogicznych:

          M. Czyż, M. Chojnacka (A. Wziątek-Dryjas);

           26/ zespół ds. bezpieczeństwa:

          E. Kopyś, A. Wieczerzak (M. Łukasik, M. Hapczyn);

           27/ lider WDN:

          E. Ciastek (M. Kurek, K. Grabska);

           28/ zespół ds. kontroli zarządczej:

          J. Buczałowska, M. Klusek, B. Przydatek;

           29/ zespół ds. wyprawki szkolnej i dotacji  celowej:

          A. Bąk-Jaglińska, K. Grabska, K. Sobczyk, A. Wziątek-Dryjas;

           30/ zespół ds. dokumentacji fotograficznej i filmowej ważnych wydarzeń szkolnych:

          D. Waliszewska-Kałka, J. Kosińska-Major (E. Łupina, S. Rosowska).