• Zajęcia pozalekcyjne

        • Programy własne realizowane podczas zajęć pozalekcyjnych
          w Zespole Szkół Specjalnych w roku szkolnym 2017/2018

           

          Lp.

           

          Rodzaj zajęć

           

          Dzień tygodnia; godzina

          Nauczyciel prowadzący zajęcia


          1.

          Młodzi badacze przyrody – eksperymenty

           i doświadczenia.

          czwartek
          13.35 – 14.20

           

          mgr Joanna Borowska

          mgr Beata Przydatek

          mgr Sylwia Strzelec

           


          2.

          Zajęcia teatralne wg programu „Teatrzyk kukiełkowy jako forma edukacji przez sztukę”.

           

          czwartek

          13.35 – 14.20

          mgr Marzena Piotrowska
          mgr Elżbieta Wybranowska
          mgr Agnieszka Wziątek-Dryjas

          3.

          Drużyna Harcerska „Ogniki”

          wg  programu „Nieprzetartego szlaku”

          w ZSS

          czwartek

          13.35-14.20

          mgr Mariola Klusek

          mgr AgnieszkaWziątek-Dryjas

          mge Małgorzata Dulnik-Różycka

          4.


          The  Gateway  Award

           

           

          mgr Małgorzta Stramowska

           

          5.

          Klub Sekcji Olimpiad Specjalnych – „Rywal”

          wg „Programu treningów Olimpiad Specjalnych Rywal.”

          dwa razy                        w miesiącu

          mgr Agnieszka Przybysławska

          mgr Justyna Wołowiec

                    poniedziałek

          13.35-14.20

           

          mgr Justyna Buczałowska

          mgr Mariusz Chamera

           

          6.

          Zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym w zakresie kształcenia funkcji poznawczo - operacyjnych

           

          mgr Małgorzata Chojnacka

          7.

          Zespół taneczny – „Iskierki”

          wg  „Programu zajęć muzyczno – rytmicznych dla uczniów klas młodszych ZSS w Ostrowcu Św.”

          czwartek

          7.15 – 8.00

          7.30 – 8.15

           

          mgr Elżbieta Wybranowska

          mgr Anna Wieczerzak

           

          8.

           

          „W zdrowym ciele zdrowy duch” – usprawnianie ruchowe z elementami edukacji zdrowotnej”

           

          poniedziałek

          12.00 - 12.45

          piątek

          9.00 - 10.00

           

          mgr Benita Machała

          mgr Anna Kidzińska

          9.

          „Wyczarujemy piękny świat – inspiracje plastyczne, muzyczne i literackie”.

          środa

          11.40 - 12.15


           

           

          mgr Joanna Borowska
          mgr Katarzyna Sobczyk

           

           

          10.

           

          Program zajęć integracyjnych - „Zacznijmy jak najwcześniej”.

           

          Spotkania

          cykliczne

          mgr Anna Kidzińska

          mgr Edyta Kopyś