• 29 WRZEŚNIA 2021r. WIZYTA W XTREME FITNESS

• W dniu 29 września 2021 roku uczniowie SSPdP w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odwiedzili Xtreme Fitness w Galerii Łysica. Dzięki uprzejmości pana Marka Krupy i zaangażowaniu trenera personalnego Michała Koska młodzież odbyła rozgrzewkę i wykonała ćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie  treningowym pod czujnym okiem specjalisty. Dziękujemy za fantastycznie spędzony czas. Mamy nadzieję spotkać się na siłowni.

• 29 WRZEŚNIA 2021r. WIZYTA W FITNES KLUB CENTRUM

• Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej w Ostrowcu Św., w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, odwiedzili znany w naszym mieście FITNES KLUB CENTRUM państwa Joanny i Jerzego Pacholczak, gdzie pod czujnym okiem trenera przeszli ostry trening... nie było lekko. Wszyscy świetnie się bawili, ale też zdobyli wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Dzięki  uprzejmości pana Jerzego Pacholczaka nasi uczniowie mogli skorzystać z urządzeń i przyborów służących do kształtowania formy. Wizyta w FITNES KLUB CENTRUM zakończyła się wręczeniem pamiątek oraz drużynowym okrzykiem! To było cenne doświadczenie. Dziękujemy!!!

• 27 WRZEŚNIA 2021r. ZWIEDZANIE STADIONU KSZO

• W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie SSPdP w poniedziałek zwiedzali stadion KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej. Największą atrakcją okazał się mini trening bokserski ... czy jest taka dyscyplina w Olimpiadach Specjalnych...?

• 27 WRZEŚNIA 2021r. ZAJĘCIA NA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ

• Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu wzięli udział w zajęciach na siłowni zewnętrznej w parku. Na początku spotkania mogli dowiedzieć się o zaletach takich siłowni zewnętrznych oraz dla kogo są przeznaczone.  A przeznaczone są   zarówno dla osób doświadczonych jak i zupełnie początkujących. Uczniowie doskonale wiedzę, że nawet krótka aktywność fizyczna na świeżym powietrzu bardzo korzystnie wpływa na stan zdrowia i pracę układu krążenia. Po krótkim wstępie oraz rozgrzewce, jaką był spacer na tą siłownię uczniowie przystąpili do ćwiczeń na sprzętach, zachęcając wszystkich do aktywności na świeżym powietrzu.

• 24 WRZEŚNIA 2021r. PRAKTYKI WSPOMAGANE

• Natalia, Asia i Paulina z Zespołu Szkół Specjalnych, które w ramach praktyk wspomaganych uczyły się obsługi kserografu. Dziewczyny przez cały czas są pod opieką Pani Małgorzaty Stramowskiej - trenera pracy wspomaganej.