• PÓŁKOLONIA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

Wakacje powoli dobiegają końca. Jedni się cieszą inni mniej, ale na pewno są tacy co już się nie mogą doczekać nowego roku szkolnego. Zanim jednak rozpoczniemy naukę wspomnijmy, co ciekawego działo się w naszej szkole podczas półkolonii. Nasi uczniowie dwa razy w tygodniu regularnie brali udział w wakacyjnych zajęciach. Spontaniczna zabawa towarzyszyła starannie przygotowanym atrakcjom dla dzieci. Nasi uczniowie odwiedzili pizzerie "Primo", gdzie samodzielnie przygotowali pizze według własnego przepisu. Świetnie się też bawili między innymi podczas baloniady oraz quizów.

Dziękujemy Pani Agnieszce Budek - Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Bezrobotnych za możliwość zorganizowania zajęć dla naszych uczniów.

To były aktywne wakacje z mnóstwem dobrej zabawy.