• 28 STYCZNIA 2022 r.

Rada Rodziców ZSS informuje, że od miesiąca lutego 2022r., cena

obiadów będzie wynosić 9,50 zł.

Zainteresowani rodzice proszeni o podpisywanie aneksów do umów z

firmą cateringową ,,Anielskie Jadło", w terminie - początek lutego.

• 17 STYCZNIA 2022r. KONKURS PLASTYCZNY "MOJE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM"

• 17 stycznia 2022 w Zespole Szkół Specjalnych odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moje spotkanie z Mikołajem”.  Na konkurs wpłynęło 218 prac uczniów klas I – III z terenu całego powiatu ostrowieckiego, ze wszystkich typów szkół podstawowych.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej, pobudzanie aktywności twórczej oraz wiary we własne siły.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach nagród, dodatkowo wyróżniono 11 uczestników konkursu.

Oto lista nagrodzonych twórców:

Dwa równorzędne I miejsca:

Nina Bąk – Jedlikowska, Marcel Świercz

Dwa równorzędne II miejsca:

Olaf Rutkowski, Oliwier Gruszczyński

Dwa równorzędne III miejsca:

Olaf Kubiak, Alan Świstak

Wyróżnienia:

Oliwia Wróbel, Hanna Stępnik, Martyna Sala, Zuzanna Skwara, Leon Skuza, Oskar Zwoliński

Marcel Perkowski, Kornelia Domagalska, Marcel Rogaliński, Piotr Comber, Mateusz Charymski.

Odbiór nagród nastąpi po feriach w Zespole Szkół Specjalnych, wszyscy zwycięzcy oraz wyróżnieni zostaną poinformowani indywidualnie o terminie spotkania.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

• 13, 14 STYCZNIA 2022r. KARNAWAŁ

• Ze względu na trwającą pandemię, zabawa karnawałowa w ZSS odbyła się z poszanowaniem obowiązujących obostrzeń. Bawiliśmy się w małych grupach, ale za to przez trzy dni! Organizatorzy przygotowali słodycze, wystrój i muzykę dyskotekową, a dzieci, młodzież i rodzice - karnawałowe stroje. W czwartek bawili się uczniowie klas siódmych i ósmych, w piątek młodzież SPdP. Zabawa odbyła się z podziałem na grupy ale i tak uczniowie bawili się doskonale, co widać na załączonych zdjęciach.

• 11 STYCZNIA 2022r. KARNAWAŁ

• Nasi najmłodsi uczniowie, przebrani w  różnorodne kostiumy pod okiem wychowawców i opiekunów bawili się na zabawie karnawałowej. Tańcom i zabawom nie było końca.  W trakcie uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w pięknej scenerii.

• 11 STYCZNIA 2022r. KARNAWAŁ

• W Zespole Szkół Specjalnych w tym tygodniu odbywa się karnawał. Uczniowie bawią się przy muzyce otoczeni piękną scenerią. Dziś na zabawie choinkowej tańczyli podopieczni zespołów rewalidacyjnych oraz klasy najmłodsze.