• 12 KWIETNIA 2022r. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "BAJKOWY ŚWIAT MOICH RODZICÓW"

Milo nam poinformować, iż w dniu 12.04.2022 roku nastąpiło rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego "Bajkowy świat moich rodziców". Spośród przysłanych i dostarczonych osobiście do ZSS prac wyłoniono 14 laureatów:

Natalia Szumlak

Kalina Jankowska

Eryk Szczepański

Nikola Wielgus

Alan Majewski

Kacper Snopek

Aniela Cecot

Jan Nowak

Julia Opala

Nikodem Ścibór

Gabriel Rokoszny

Jakub Grudzień

Bartłomiej Mochola

Iga Pietruszka

Gratulujemy!!!

O terminie odbioru nagród, laureatów poinformujemy osobiście.

• 11 KWIETNIA 2022r. "JAJKO POKOJU"

• Uczennica Marta Polit z kl. III b SSPdP wzięła udział w konkursie na „Jajko Pokoju” zorganizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Św. Podczas zajęć z przysposobienia do pracy wykonała pisankę na styropianowym jajku. Motywem przewodnim prac był pokój na świecie. Martusia zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej i otrzymała nagrodę z rąk pana prezydenta Jarosława Górczyńskiego. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

• 11 KWIETNIA 2022r. WARSZTATY Z NAWIĄZANIEM DO SZTUKI LUDOWEJ

• W ramach kultywowania tradycji i zwyczajów ludowych oraz integracji międzypokoleniowej panie z KGW " Szewnianki" odwiedziły uczniów naszej szkoły, aby przybliżyć tajniki wykonania tradycyjnej palmy wielkanocnej z naturalnych materiałów. Uczniowie z zainteresowaniem obserwowali, jak powstają piękne palemki, a potem sami robili podobne na zajęciach rozwijających kreatywność. W podziękowaniu za ciekawe zajęcia uczennice podarowały Paniom własnoręcznie wykonanego aniołka. Jeszcze raz gorąco dziękujemy Pani Uli i Zosi za poprowadzenie wspaniałych warsztatów z nawiązaniem do sztuki ludowej

• 11 KWIETNIA 2022r. III MIEJSCE W KONKURSIE NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

Uczniowie kl.IIIB SSPdP przyłączyli się do konkursu na palmę wielkanocną organizowanego przez Kolegiatę Św.Michała w Ostrowcu Św. Z wielką przyjemnością informujemy, że zajęliśmy III miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom oraz Bon podarunkowy do pizzerii Focaccia & Fit na kwotę 100zł.

• 11 KWIETNIA 2022r. OGRÓDEK KLASOWY

• Uczniowie kl. III b SSPdP podczas zajęć z przysposobienia do pracy samodzielnie przygotowali ogródek na parapecie szkolnym. Zasadzili cebulę, pietruszkę, wysiali także nasiona aksamitki.

• 10 KWIETNIA 2022r. NIEDZIELA PALMOWA

• W Niedzielę Palmową delegacja rodziców i uczniów Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyła w uroczystym przemarszu z palmami i mszy świętej pod przewodnictwem ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Spośród 70 zgłoszonych prac jury wyłoniło zwycięzców. Otrzymane wyróżnienie za wykonaną palmę i ułożony wiersz jest powodem do chluby dla naszej szkoły. Uczniowie klasy 3a i 3c SSPdP, którzy przygotowywali palmę do konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom i książeczki oraz słodycze.

• 8 KWIETNIA 2022r. MSZA ŚW. Z PROCESJĄ

• Dzień intensywnej pracy i druga palma wielkanocna na konkurs gotowa. W przygotowaniu palmy wzięli udział uczniowie klasy 3ap, 3bp, 3cp wraz z siostrą Joanną Kapustą, Justyną Buczałowską i Emilią Łupiną. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami na uroczystą Mszę Św. z procesją o godzinie 12 w niedzielę 10 kwietnia do Kolegiaty Świętego Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim.

• 7 KWIETNIA 2022r. DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

• Z okazji Dnia Służby Zdrowia chcemy podziękować naszej Pani Pielęgniarce za jej codzienną pracę.

To dzięki Pani czujemy się w szkole bezpiecznie. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na fachową, profesjonalną opiekę.

Życzymy, aby nigdy nie zabrakło Pani sił i cierpliwości, a każdy dzień był dniem pełnym radości i satysfakcji z wykonywanej prac.

Aby podziękować za codzienną troskę i opiekę nasi uczniowie z pełnym zaangażowaniem wykonali portrety Pani Pielęgniarki, które dołączamy do życzeń.

• 5 KWIETNIA 2022r. V PLEBISCYT SPORTOWIEC ROKU 2021 KLUBU RYWAL

• W dniu dzisiejszym nastąpiło oficjalne, komisyjne obklejenie - zabezpieczenie urny wyborczej. Ubiegłoroczni zwycięzcy są członkami komisji i aktywnie pomagają podczas trwania plebiscytu.

Od dziś uczniowie ZSS głosują na najlepszego sportowca.

• 28 MARCA 2022r. NIEDZIELA PALMOWA TUŻ TUŻ...

• Niedziela Palmowa tuż, tuż, więc uczniowie ZSS gorąco zapraszają do zakupów palemek wykonanych na zajęciach rozwijających kreatywność

Prace dostępne są na parterze szkoły, a wszelkie informacje pod numerem telefonu 505256998 w godz. 8.00 - 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

• 27 -400 Ostrowiec Św. ul. Iłżecka 33 Poland