• 10 KWIETNIA 2022r. NIEDZIELA PALMOWA

• W Niedzielę Palmową delegacja rodziców i uczniów Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyła w uroczystym przemarszu z palmami i mszy świętej pod przewodnictwem ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Spośród 70 zgłoszonych prac jury wyłoniło zwycięzców. Otrzymane wyróżnienie za wykonaną palmę i ułożony wiersz jest powodem do chluby dla naszej szkoły. Uczniowie klasy 3a i 3c SSPdP, którzy przygotowywali palmę do konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom i książeczki oraz słodycze.

• 8 KWIETNIA 2022r. MSZA ŚW. Z PROCESJĄ

• Dzień intensywnej pracy i druga palma wielkanocna na konkurs gotowa. W przygotowaniu palmy wzięli udział uczniowie klasy 3ap, 3bp, 3cp wraz z siostrą Joanną Kapustą, Justyną Buczałowską i Emilią Łupiną. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami na uroczystą Mszę Św. z procesją o godzinie 12 w niedzielę 10 kwietnia do Kolegiaty Świętego Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim.

• 7 KWIETNIA 2022r. DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

• Z okazji Dnia Służby Zdrowia chcemy podziękować naszej Pani Pielęgniarce za jej codzienną pracę.

To dzięki Pani czujemy się w szkole bezpiecznie. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na fachową, profesjonalną opiekę.

Życzymy, aby nigdy nie zabrakło Pani sił i cierpliwości, a każdy dzień był dniem pełnym radości i satysfakcji z wykonywanej prac.

Aby podziękować za codzienną troskę i opiekę nasi uczniowie z pełnym zaangażowaniem wykonali portrety Pani Pielęgniarki, które dołączamy do życzeń.

• 5 KWIETNIA 2022r. V PLEBISCYT SPORTOWIEC ROKU 2021 KLUBU RYWAL

• W dniu dzisiejszym nastąpiło oficjalne, komisyjne obklejenie - zabezpieczenie urny wyborczej. Ubiegłoroczni zwycięzcy są członkami komisji i aktywnie pomagają podczas trwania plebiscytu.

Od dziś uczniowie ZSS głosują na najlepszego sportowca.

• 28 MARCA 2022r. NIEDZIELA PALMOWA TUŻ TUŻ...

• Niedziela Palmowa tuż, tuż, więc uczniowie ZSS gorąco zapraszają do zakupów palemek wykonanych na zajęciach rozwijających kreatywność

Prace dostępne są na parterze szkoły, a wszelkie informacje pod numerem telefonu 505256998 w godz. 8.00 - 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

• 24 MARCA 2022r. ZAJĘCIA OTWARTE

• Wiosna, wiosna, wiosna już 🌞🍀🌸🌷Na zajęciach otwartych kształtujących kreatywność w klasie 3cp uczniowie oraz chętni nauczyciele nauczyli się składania papieru techniką origami wykonując piękne tulipany 🌷

• 22 MARCA 2022r. "uDOSTĘPniacze"

• No!!! Zadanie konkursowe "uDOSTĘPniacze 2.0" wykonane i przesłane na konkurs. Jego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Zadanie to polegało na przygotowaniu ciekawego i inspirującego dwu minutowego filmiku na temat dostępności. Zadanie realizowane było przez

grupę roboczą w składzie: K. Ulikowska, D. Wawrzkiewicz, D. Ślusarz, P. Spętkowska, W. Sięka, P. Foremniak, G. Zugaj, M. Góra, N. Dugiel oraz J. Mazurowska pod bacznym okiem pań: A. Wańdoch, M. Hapczyn, E. Lenart, M. Łukasik i M. Stramowska, M. Wasilewskiej i W. Myśliwiec.

Oto nasza propozycja mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów.

• 21 MARZEC 2022r. ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. To także Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W tym dniu klasy ósme oraz klasa siódma nie zapomnieli okazać symbolicznego wsparcia  swoim koleżankom oraz kolegom. W tym szczególnym dniu  założyli kolorowe skarpetki nie do pary.

• 27 -400 Ostrowiec Św. ul. Iłżecka 33 Poland