• 28 MARCA 2022r. NIEDZIELA PALMOWA TUŻ TUŻ...

• Niedziela Palmowa tuż, tuż, więc uczniowie ZSS gorąco zapraszają do zakupów palemek wykonanych na zajęciach rozwijających kreatywność

Serdecznie zapraszamy!

• 24 MARCA 2022r. ZAJĘCIA OTWARTE

• Wiosna, wiosna, wiosna już 🌞🍀🌸🌷Na zajęciach otwartych kształtujących kreatywność w klasie 3cp uczniowie oraz chętni nauczyciele nauczyli się składania papieru techniką origami wykonując piękne tulipany 🌷

• 22 MARCA 2022r. "uDOSTĘPniacze"

• No!!! Zadanie konkursowe "uDOSTĘPniacze 2.0" wykonane i przesłane na konkurs. Jego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Zadanie to polegało na przygotowaniu ciekawego i inspirującego dwu minutowego filmiku na temat dostępności. Zadanie realizowane było przez

grupę roboczą w składzie: K. Ulikowska, D. Wawrzkiewicz, D. Ślusarz, P. Spętkowska, W. Sięka, P. Foremniak, G. Zugaj, M. Góra, N. Dugiel oraz J. Mazurowska pod bacznym okiem pań: A. Wańdoch, M. Hapczyn, E. Lenart, M. Łukasik i M. Stramowska, M. Wasilewskiej i W. Myśliwiec.

Oto nasza propozycja mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów.

• 21 MARZEC 2022r. ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. To także Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W tym dniu klasy ósme oraz klasa siódma nie zapomnieli okazać symbolicznego wsparcia  swoim koleżankom oraz kolegom. W tym szczególnym dniu  założyli kolorowe skarpetki nie do pary.

• 17 MARCA 2022r. BWA OSTROWIEC

• W dniu 16.03.2022 r. uczniowie klasy II bp i III cp zgodnie z tygodniowym rozkładem tematów wybrało się do Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się w OBK. Na miejscu zapoznali się z zasadami dotyczącymi korzystania z jej zasobów, umówili się również na spotkanie warsztatowe związane z historią jej działalności, a dzięki uprzejmości - i na specjalne zaproszenie - pani dyrektor BWA Ostrowiec Justyny Łady mogli zwiedzić aktualną wystawę "Osobno i razem". Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

• 15 MARCA 2022r. POMOC DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim stanęła na wysokości zadania włączając się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. W dniu 10 marca zebrane dary zostały przekazane do Powiatowego Punktu Pomocy Humanitarnej w Ostrowcu Św. Serdecznie wszystkim dziękujemy za okazane serce.

• 14 MARCA 2022r. KIERMASZ WIELKANOCNY

Kiermasz wielkanocny w Zespole Szkół Specjalnych ul.Iłżecka 33 uważamy za otwarty!!!! Prace dostępne są na parterze szkoły, a wszelkie informacje pod numerem telefonu 505256998 w godz. 8.00 - 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

• 14 MARCA 2022r. WSPARCIE DLA UKRAINY

Nasi uczniowie po raz kolejny wraz z rodzicami z otwartymi sercami włączają się w pomoc dla Ukrainy Dziękujemy i zachęcamy wszystkich do wsparcia tego szczytnego celu.

• 11 MARCA 2022r. PODZIĘKOWANIE

• 9 MARCA 2022r. „uDOSTĘPniacze 2.0”

Nasza szkoła zakwalifikowała się do konkursu „uDOSTĘPniacze 2.0”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Uczniowie dowiedzą się czym jest dostępność, nauczą się identyfikować bariery w swoim otoczeniu, a także im przeciwdziałać. Powalczą również o cenne nagrody. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu ciekawego i inspirującego filmu na temat dostępności. Trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów!

udostepniacze.mfipr.gov.pl