• 30 STYCZNIA 2021 r. WOŚP

• Tradycyjnie i tym roku uczniowie ZSS włączyli się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z sytuacją pandemiczną oraz koniecznością przestrzegania reżimu sanitarnego, tegoroczna zbiórka pieniędzy miała inną formą niż dotychczas. Puszka WOŚP była dostępna dla uczniów i pracowników Zespołu Szkół Specjalnych w budynkiem szkoły. W tym roku zebraliśmy kwotę 412 złotych. Dziękujemy wszystkim chętnym za wsparcie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Osoby odpowiedzialne:

Joanna Gałka

Katarzyna Sobczyk

• 5 STYCZNIA 2021r.

•  ŻEGNAJ NORBERT

Z ogromnym smutkiem informujemy, że nie żyje

Norbert Kawa

- wychowanek Zespołu Szkół Specjalnych.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 8 stycznia 2021r.

w Kolegiacie św. Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim  o godz.13.30.

Do zobaczenia Norbert...

• 18 GRUDNIA 2020R. MUZYCZNE SPOTKANIA ON-LINE

• W dniach od 14.12 do 18.12.2020r., w naszej szkole odbyły się koncerty on - Line z udziałem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Św., dedykowane imiennie uczniom i wychowankom indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, w ramach programu własnego „Muzyczne Spotkania”. Nasi wspaniali wolontariusze, artyści to Tomasz Masternak – fortepian, gitara, Antonina Rakoczy – saksofon oraz Michał Sienniak – saksofon. Należy zaznaczyć, iż Michał Sienniak dedykował swój koncert Bartoszowi, absolwentowi naszej szkoły.

W ramach koncertu, od naszych zaprzyjaźnionych muzyków, popłynęły również piękne, ciepłe życzenia świąteczne dla całej społeczności Zespołu Szkól Specjalnych.

Serdecznie dziękujemy: Tosi, Michałowi oraz Tomkowi za piękne wykonanie wybranych utworów muzycznych i również składamy życzenia Pięknych Świąt!