• UWAGA RODZICE!!!

     •  

      Informuję, że Zespół Szkół Specjalnych od poniedzialku 9.11.2020 r. będzie funkcjonował 

      w normalnym trybie nauczania.

       

      W razie wystąpienia sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, decyzja o zmianie trybu nauczania będzie konsultowana i podjęta  w uzgodnieniu z Organem Prowadzącym i Sanepidem.

                                                                           Dyrektor ZSS                                                                                                                                                                                    Magdalena Wykrota-Skóra                                                                                         

     • 28 PAŹDZIERNIKA 2020 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

     •  

           W dniu 28.10.2020 r. w Zespole Szkół Specjalnych odbyło się  uroczyste rozstrzygnięcie  międzyszkolnego konkursu „Bezpieczne wakacje”, objętego honorowym patronatem Starosty Ostrowieckiego Pani Marzeny Dębniak, skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu całego powiatu ostrowieckiego.

      Na konkurs wpłynęło łącznie 18 prac z 7 szkół podstawowych z terenu powiatu ostrowieckiego. Wszystkie prace prezentowały bardzo wysoki poziom, dlatego też komisja konkursowa postanowiła przyznać jedno wyróżnienie więcej niż było to określone w regulaminie.

      Jury wyłoniło następujących laureatów konkursu:

      Miejsce I – Adam Kowalski KPSP im. Z. S. Felińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Miejsce II – Jakub Mozal PSP w Bałtowie

      Miejsce III – Zuzanna Dudek PSP nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim

      Wyróżnienie:

      - Nadia Wojtaś PSP w Okole

      - Amelia Gulińska KPSP im. Z. S. Felińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

      - Marcel Olszewski PSP w Ćmielowie

      Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i nagrodę.

      GRATULUJEMY!

      ZE WZGLĘDU NA ZAISTNIAŁE OKOLICZNOŚCI W TYM ROKU ORGANIZATORZY ZREZYGNOWALI Z UROCZYSTEGO PODSUMOWANIA I ROZDANIA NAGRÓD.

      NAGRODY ZOSTANĄ DOSTARCZONE DO SEKRETARIATU SZKOŁY!

       

           Organizatorzy serdecznie dziękują uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych.

       

       

       

     • 19 PAŹDZIERNIKA 2020

     • Informujemy, że zmiany dotyczące funkcjonowania szkół ponadpodstawowych, wprowadzone 19 października 2020r.,

      nie dotyczą szkół specjalnych.

      W Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim nauka odbywa się stacjonarnie, na dotychczasowych zasadach.

     • 8 WRZEŚNIA 2020 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

     • W dniu 8.10.20r. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św. wraz z opiekunami: Justyną Buczałowską i Mariuszem Chamerą wzięli udział w XX Turnieju Tenisa Stołowego WTZ o Puchar Dyrektora PCPR w Ostrowcu Św. dla osób niepełnosprawnych. Szkołę reprezentowali: Joanna Mazurowska, Angelika Lepiarz, Kamil Piec i Marcin Spyra. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe puchary za uczestnictwo w zawodach. Marcin Spyra zajął II miejsce w turnieju, ale z pewnością nie odebrał tego jako porażkę, ponieważ I miejsce zdobył jego kolega - Rafał Bilewicz, absolwent naszej szkoły, a obecnie uczestnik WTZ "Zintegrowani". Obaj chłopcy pokazali piękną grę, na bardzo wysokim poziomie.

     • OGŁOSZENIE STAROSTY

     • Starosta Ostrowiecki Marzena Dębniak

      zaprasza dzieci z powiatu ostrowieckiego w wieku od 6 do 16 lat wraz z rodzicami, do udziału w akcji profilaktycznej w kierunku wykrywania WAD POSTAWY w dniach 7-8 listopada 2020 r.

      Osoby zainteresowane proszone są o odbiór imiennych zaproszeń dla dzieci w dniach 5-7 października 2020r. w godz. 16-19.30 w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim

     • KONKURS PLASTYCZNY

     • Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyski ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje”, objętym Honorowym Patronatem Starosty Ostrowieckiego p. Marzeny Dębniak.Konkurs ten ma charakter międzyszkolny i skierowany jest do uczniów klas I-III ze Szkół Podstawowych z terenu całego powiatu ostrowieckiego. Jego głównym celem jest przede wszystkim promowanie wśród dzieci ogólnie przyjętych w społeczeństwie zasad bezpieczeństwa.Zasady udziału w konkursie są bardzo proste – wystarczy wykonać pracę plastyczną na papierze technicznym formatu A4, w dowolnej technice zgodnie z tematyką konkursu. Prace powinny być wykonywane w ramach zajęć szkolnych. Każda szkoła wyrażająca chęć udziału w konkursie może zgłosić tylko 3 prace. Co ważne, do prac konkursowych należy także dołączyć oświadczenie , w którym opiekun prawny wyraża zgodę na udział dziecka w konkursie oraz na podanie danych osobowych uczestnika konkursu w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody (poprzez podanie danych osobowych uczestnika wyraża się zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska, jego wizerunku oraz pracy na stronie internetowej organizatorów konkursu i w innych mediach, gdzie prace będą prezentowane).Na gotowe prace czekamy do 14 października 2020 roku.

     • 21-30 WRZEŚNIA 2020 EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

     • W minionym tygodniu w ZSS, już po raz kolejny, odbył się Europejski Tydzień Sportu. Każdego dnia zaplanowano ciekawe wydarzenia związane ze sportem. Uczniowie każdej klasy prezentowali swój plakat dotyczący wybranej (wylosowanej) dyscypliny sportowej. Były też gry i zabawy sportowe przygotowane przez KOS ,,Rywal". Dzięki prezentacji komputerowej, uczniowie zapoznali się też z pomysłami na aktywność ruchową w innych placówkach. Dziękujemy organizatorom i czekamy na kolejne imprezy sportowe, których u nas nie brakuje!

   • Kontakty

    • Zespół Szkół Specjalnych
    • sekretariat@zss.ostrowiec.pl ksiegowosc@zss.ostrowiec.pl dyrektor@zss.ostrowiec.pl wicedyrektor@zss.ostrowiec.pl
    • (41) 263 44 99
    • 27 -400 Ostrowiec Św. ul. Iłżecka 33 Poland
    • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w ZSS: iod@arx.net.pl
  • Galeria zdjęć

    brak danych