• 20 KWIETNIA 2021r. IV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA ZSS

• W dniu 20 kwietnia 2021r. w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św. przy ul. Iłżeckiej 33 odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZSS. Wzięło w nim udział 8 uczniów, w tym również zawodnicy trenujący w Klubie O.S. „Rywal”. Uczestnicy grali na zasadzie „każdy z każdym” i na tej podstawie wyłoniono zwycięzców. I miejsce i puchar Dyrektora ZSS otrzymał Marcin Spyra, II miejsce - Krzysztof Swat, III miejsce – Kamil Piec. Pozostali uczestnicy turnieju to: Wiktoria Kisiel, Joanna Mazurowska, Natalia Czuba, Grzegorz Zugaj i Dominik Nowak. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, które wręczyła pani dyrektor Magdalena Wykrota - Skóra. Turniej przygotowali nauczyciele: Mariusz Chamera i Justyna Buczałowska.

• WIZYTA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI W RADIO OSTROWIEC

• 19 marca 2021r. uczniowie oraz nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych byli gośćmi Radia Ostrowiec. Rozmawiali między innymi o IV GALI SPORTU ZSS.

• 28 MAJA 2021r. ŚWIĘTOKRZYSKI TURNIEJ W BOCCE

Świętokrzyski Turniej w Bocce w Skarżysku Kamiennej 2021r. już za nami.

Nasi zawodnicy dzielnie walczyli i dali z siebie wszystko.

Zobaczcie jak było.....