• 23 października 2017r.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W GOSPODARSTWIE "POD LASEM"

W dniu 23.10.2017 roku odbyła się wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Pod lasem” z okazji „Święta pieczonego ziemniaka”. Pogoda zmienną jest w tym jesiennym okresie, ale atrakcji nie zabrakło. Uczniowie pomimo niesprzyjającej aury wesoło bawili się podczas wspólnej zabawy tanecznej.  Pod okiem opiekunów nawiązali przyjacielskie stosunki z królikiem Bonifacym, nakarmili konia oraz inne zwierzęta w gospodarstwie. Uczyli się poszanowania dla zwierząt oraz pracy ludzkiej. Pomagali w przygotowaniu ogniska i poczęstunku.  Atrakcją kulinarną były pieczone na ognisku ziemniaki i pyszne kiełbaski z grilla. Wycieczkę zorganizowały nauczycielki Elżbieta Wypchło i Iwona Rusinowicz.  Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

• 13 października 2017r.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13.10.2017 r. dzieci i młodzież naszej szkoły piosenką, słowem i tańcem uświetniły obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wiele ciepłych i serdecznych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za ich codzienny trud, poświęcenie i troskę. Były kwiaty, życzenia i Nagrody Dyrektora dla najlepszych  nauczycieli i pracowników szkoły.

Nad całością uroczystości czuwały Alicja Major–Salwierz i Agnieszka Przybysławska.