• 21MARZEC 2023r. XX WIOSENNA PARA-OLIMPIADA

• Wczorajszy dzień przyniósł naszym uczniom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.W zaprzyjaźnionym LO Nr III im.Wł. Broniewskiego odbyła się XX Wiosenna Para-Olimpiada. Wspólnie z licealistami pokonywaliśmy trudne i wymagające tory przeszkód, a także uczyliśmy się tańców integracyjnych: Belgijki i Jerusalem.
            21 marca nie mogło zabraknąć akcentu - "Kolorowych skarpetek" związanego z Światowym Dniem Osób z zespołem Downa. Dziękujemy za fantastyczną zabawę. Do zobaczenia za rok.

• 17 MARCA 2023r. WYSTĘP ARTYSTYCZNY

• Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn uczniowie naszej szkoły przygotowali montaż słowno-muzyczny dla rodziców, grona pedagogicznego i rówieśników . Wiersze, przeboje Czerwonych Gitar, młodzieżowe piosenki oraz tańce wywołały uśmiech na twarzach i wprowadziły wszystkich w radosny nastrój.

• 17 MARCA 2023r. HIPOTERAPIA

• Piąteczek i kolejne zajęcia z hipoterapii w Gościńcu Baba Jagna. Uśmiech z twarzy naszych uczniów nie schodził. Kolejne zajęcia już w piątek.

• KIERMASZ WIELKANOCNY

• Kolejne prace pojawiły się na naszym Kiermaszu Wielkanocnym. Cała kwota ze sprzedaży zostaje wydatkowana na dodatkowe terapię dla uczniów naszej szkoły i wspiera różne inicjatywy organizowane na terenie naszej placówki. Prace można nabyć na parterze w Zespole Szkół Specjalnych ul. Iłżecka 33, w godz.7.00- 15.00, a wszelkie informacje dostępne pod nr telefonu 505256998.

• 12 MARCA 2023r. " ŁO-MEN-RUN BIEG W SPÓDNICY"

• 12 marca 2023 kolejna - 3 edycja "ŁO-MEN-RUN bieg w spódnicy" stała się naszym udziałem. Tym razem na sportowo wspieraliśmy akcję zbiórki pieniędzy na leczenie Wiktorii Cygan. Brawo Marcin Spyra za pokonanie dystansu 5 km w pięknym stylu i w...spódnicy

• 8 MARCA 2023r. ZAJĘCIA SPORTOWE W "BUDOWLANCE"

Każdy świętuje tak jak lubi Nasze aktywne kobiety postanowiły Dzień Kobiet obchodzić na sportowo.
            Cotygodniowy trening zakończył się zumbą przygotowaną przez Wiktorię.
            Za tydzień spotykamy się na Gali Sportu. Zapraszamy.

• 8 MARCA 2023r. DZIEŃ KOBIET

• 8 marca to "... taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki w tym dniu dostają pachnące kwiatki." Dzień Kobiet - na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Odbył się przegląd piosenki, w którym wszystkie klasy zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. W wyjątkowej atmosferze świętowała cała społeczność szkolna. Były życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.

• 6 MARCA 2023r. KIERMASZ WIELKANOCNY.

• Kiermasz wielkanocny w Zespole Szkół Specjalnych to już tradycja. Jak co roku nasi uczniowie z całą społecznością szkolną wkładają ogrom pracy w przygotowanie pięknych i niepowtarzalnych stroików świątecznych.
            Dzięki Stowarzyszeniu "Źródło", które działa na rzecz wychowanków ZSS mamy możliwość pozyskania środków na zakup materiałów to tworzenia tych wyjątkowych ozdób. Cała kwota ze sprzedaży zostaje wydatkowana na dodatkowe terapię dla uczniów naszej szkoły i wspiera różne inicjatywy organizowane na terenie naszej placówki. Prace można nabyć na parterze w Zespole Szkół Specjalnych ul. Iłżecka 33, w godz.7.00- 15.00, a wszelkie informacje dostępne pod nr telefonu 505256998.

• 3 MARCA 2023r. V OSTROWIECKIE KAZIUKI.

• W najbliższą niedzielę, 5 marca przy kościele Kazimierza Królewicza na Pułankach odbędą się V Ostrowieckie Kaziuki. Organizatorzy przewidują wiele interesujących atrakcji. Na kiermaszu będzie można również nabyć rękodzielnicze stroiki świąteczne i inne ciekawe ozdoby, które zostały wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych pod czujnym okiem opiekunów i nauczycieli.
            Serdecznie zapraszamy.