• 3 - 4 listopada 2017r.
     • 3 - 4 listopada 2017r.

     •  

      3 - 4 listopada 2017r. - Obrazek 1HIPOTERAPIA 

      (zajecia 2 i 3)

          W dniach 3 - 4 listopada 2017r. odbyły się kolejne zajęcia z hipoterapii dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych realizowane przez Stowarzyszenie „Źródło”. Zadanie jest dofinansowane przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego ze środków PFRON w 2017r.

      Nasi uczniowie już coraz pewniej czują się na koniu i chętnie wykonują polecenia hipoterapeuty.  Ci, którzy czekają na swoją kolej miło spędzają czas na świetlicy przy grach i zabawach oraz przy muzyce. Uczniowie szybko zaprzyjaźnili się z mieszkańcami ośrodka,  m. in. osiołkiem, kucykami i kozami, które bardzo chętnie zjadają  przynoszone przez dzieci marchewki. Oczywiście kotki, z którymi zaprzyjaźnili się uczniowie podczas pierwszych zajęć nadal są noszone przez wszystkich na rękach.                                                    

        W sobotę obchodziliśmy urodziny Oliwki Otolińskiej. Było wspólne śpiewanie sto lat dla solenizantki i oczywiście cukierki, którymi Oliwka poczęstowała wszystkich uczestników projektu.  Za zgodą pani hipoterapeutki cukierka dostał również koń - Dryf, na którym jeździła Oliwka. 

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/397

       

    • 28 października 2017r.
     • 28 października 2017r.

     •  

      28 października 2017r. - Obrazek 1HIPOTERAPIA

      (zajęcia 1)

      W dniu 28.10.17 r., 22 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych oraz dwoje absolwentów uczęszczających do Środowiskowego Domu Samopomocy „Przystań” przy ul. Iłżeckiej 33  po raz pierwszy wzięło udział w zajęciach z hipoterapii zorganizowanych w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej „Lolek i Bolek”, Śródborze 3.

      Jest to zadanie  realizowane przez Stowarzyszenie  na Rzecz Wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych „Źródło” dofinansowane przez Samorząd  Województwa Świętokrzyskiego ze środków PFRON w 2017 r.w terminie od 20.10.2017 r.  do 7.12.2017 r. 

      W zadaniu bierze także udział 16 uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Ożarowie. Dla każdego z 16 uczestników przewidziano po 4 spotkania w miesiącu listopad 2017r.

      Wszystkim uczestnikom bardzo szybko spodobał się ten rodzaj zajęć i już podczas pierwszego spotkania spróbowali swoich sił jeżdżąc konno   ze wsparciem hipoterapeuty. Uczniowie, którzy czekali na swoją kolej miło spędzali czas na świetlicy. Dużą atrakcją okazały się małe kotki – mieszkańcy stadniny, które były przekazywane z rąk do rąk.  Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Justyna Buczałowska – koordynator projektu, Anna Gajowik – Ziółek i Urszula Sasak.         

       http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/396                        

       

    • 27 października 2017r.
     • 27 października 2017r.

     •  

      MUZEUM HISTORYCZNO - ARCHEOLOGICZNE W CZĘSTOCICACH: 

      LEKCJA MUZEALNA,

       WYSTAWA pt. "CEPELIOWSKA TKANINA ARTYSTYCZNA"

      W dniu 27.10.2017 r. uczniowie klas III a i III c SSPdP  oraz  klas gimnazjalnych uczestniczyli w wyjściu do Muzeum Historyczno – Archeologicznego w Częstocicach, gdzie obejrzeli wystawę czasową „Cepeliowska tkanina artystyczna”, a także wzięli udział w lekcji muzealnej.
      Podczas lekcji, którą prowadziły panie Maria Kopańska i Zofia Kogut z Sekcji Rękodzieła w Szewnie dowiedzieli się o wielu ciekawostkach związanych z tkactwem. Panie prezentowały tkanie na krośnie przy użyciu wełny i sizalu, a niektórzy uczniowie z pomocą pań próbowali swoich sił przy krośnie. Uczniowie obejrzeli także krótki film, podczas którego dowiedzieli się kim jest tkacz, co to jest kilim i gobelin, a także wielu innych rzeczy związanych z tkactwem. Wyjście zorganizowały nauczycielki: Justyna Buczałowska i Mariola Klusek.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/395

       

    • 26 października 2017r.
     • 26 października 2017r.

     •  

       

      "K O C H A M  C I Ę  P O L S K O 

      K O C H A M  C I Ę  E U R O P O"

      26 października odbyła się uroczystość ,,Kocham cię Polsko, kocham cię Europo". Celem imprezy było utrwalenie wiadomości o Polsce i Europie. Rywalizujące drużyny odpowiadały na pytania dotyczące geografii, kuchni, postaci z bajek i popularnych piosenek. Zwieńczeniem turnieju była promocja produktu regionalnego jakim jest krówka opatowska. Wszyscy zostali poczęstowani cukierkami.  Imprezę zaliczmy do udanych. Uroczystość przygotowały panie: Marta Banach, Małgorzata Jankowska, Agnieszka Wziątek-Dryjas.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/394

       

    • 25 października 2017r.
     • 25 października 2017r.

     •  

      ŚWIĘTOKRZYSKI  MITYNG GIMNASTYCZNY 

      W SKARŻYSKU KAMIENNEJ

           25 października 2017 roku w odbył się Świętokrzyski Mityng Gimnastyczny Olimpiad Specjalnych w Skarżysku Kamiennej. W zawodach uczestniczyło czterech naszych  uczniów: Grzegorz Zugaj, Małgorzata Górczyńska, Maria Duda i Natalia Czuba. Prezentowali się w 2  konkurencjach: równoważnia i  skok. Zdobyli 2 srebrne medale- Grzegorz Zugaj, 1 brązowy- Maria Duda. Gratulujemy

      Zawodników przygotował: mgr Agnieszka Przybysławska i mgr Anna Wieczerzak

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/393

       

    • 25 padziernika 2017r.
     • 25 padziernika 2017r.

     •  

      Wypadek - Co robić?

           spotkanie z ratownikami ostrowieckiej grupy PCK 

                  W dniu 25.10.2017 roku - ostrowiecka Grupa PCK, po raz drugi, przeprowadziła w naszej szkole zajęcia, tym razem pod hasłem "Wypadek - Co robić?". Zajęcia miały na celu nauczyć dzieci, jak należy się zachować i co należy zrobić będąc świadkiem wypadku.

      Panie: Beata Barska-Jagiełło i Aleksandra Guzik omówiły zasady udzielania pierwszej pomocy, pokazały, jak bezpiecznie należy ułożyć osobę poszkodowaną i zabezpieczyć ją do momenty przyjazdu pogotowia ratunkowego. Nasi uczniowie mieli możliwość przećwiczenia tych zachować pod "czujnym okiem" ratowników medycznych. Na zakończenie uczniowie otrzymali "Plany Zajęć", na których widnieją numery telefonów alarmowych oraz schematy postępowania przy udzielaniu pierwszej pomocy.

      Koordynatorem zajęć była pani mgr Katarzyna Sobczyk.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/392

       

       

    • 23 października 2017r.
     • 23 października 2017r.

     •  

      ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

      W GOSPODARSTWIE "POD LASEM"

      W dniu 23.10.2017 roku odbyła się wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Pod lasem” z okazji „Święta pieczonego ziemniaka”. Pogoda zmienną jest w tym jesiennym okresie, ale atrakcji nie zabrakło. Uczniowie pomimo niesprzyjającej aury wesoło bawili się podczas wspólnej zabawy tanecznej.  Pod okiem opiekunów nawiązali przyjacielskie stosunki z królikiem Bonifacym, nakarmili konia oraz inne zwierzęta w gospodarstwie. Uczyli się poszanowania dla zwierząt oraz pracy ludzkiej. Pomagali w przygotowaniu ogniska i poczęstunku.  Atrakcją kulinarną były pieczone na ognisku ziemniaki i pyszne kiełbaski z grilla. Wycieczkę zorganizowały nauczycielki Elżbieta Wypchło i Iwona Rusinowicz.  Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/389

       

    • 13 października 2017r.
     • 13 października 2017r.

     •  

      DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

              W dniu 13.10.2017 r. dzieci i młodzież naszej szkoły piosenką, słowem i tańcem uświetniły obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wiele ciepłych i serdecznych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za ich codzienny trud, poświęcenie i troskę. Były kwiaty, życzenia i Nagrody Dyrektora dla najlepszych  nauczycieli i pracowników szkoły.

      Nad całością uroczystości czuwały Alicja Major–Salwierz i Agnieszka Przybysławska.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/388

       

    • 12 października 2017r.
     • 12 października 2017r.

     •  

      WYCIECZKA  DO  STARACHOWIC

      12 października 2017 roku grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w wycieczce do Starachowic. Celem wycieczki było zwiedzenie Muzeum Przyrody i Techniki. Na miejscu uczniowie obejrzeli wystawę paleontologiczną, prezentującą prehistoryczne zwierzęta żyjące na terenie Gór Świętokrzyskich. Poznali również Zakład Wielkopiecowy, zabytkowy Wielki Piec oraz Maszynę Parową. Duże zainteresowanie uczniów wzbudziła wystawa samochodów ciężarowych marki Star. Atrakcją wycieczki był przejazd na trasie Ostrowiec Św. – Starachowice szynobusem. Organizatorami wyjazdu były panie Joanna Borowska oraz Beata Przydatek.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/390

    • 10 października 2017r.
     • 10 października 2017r.

     •  

      Świętokrzyski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Nowinach

       10 października 2017r. trzech zawodników z naszego klubu OS RYWAL: Tomasz Tekierka, Grzegorz Dwojak, Rafał Bilewicz wzięło udział w Świętokrzyskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych w Nowinach.

       W turnieju uczestniczyło 90 zawodników z 21 klubów. Zawodnicy po grach obserwowanych zostali zakwalifikowani do dwóch grup sprawnościowych. Gra była bardzo zacięta i emocjonująca. Wymagała
      od zawodników skupienia, koncentracji i dobrej kondycji fizycznej. Nasi zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale. 

       Zawody miały na celu m.in. stworzenie warunków do rywalizacji i sprawdzenia poziomu możliwości zawodników województwa świętokrzyskiego w badmintonie, popularyzację tej dyscypliny sportu
      oraz integrację ze środowiskiem.

       Uczestnictwo w zawodach i rywalizacja sportowa jeszcze bardziej zmotywowały chłopców do podniesienia swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportowej. Zawody umożliwiły nawiązywanie nowych znajomości
      oraz podniesienie własnej samooceny.

       Opiekunem naszych zawodników była pani Katarzyna Sobczyk.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/387

       

    • 7 października 2017r.
     • 7 października 2017r.

     •  

      "WSPÓLNIE  WĘDRUJEMY"

      W dniu 07.10.2017r. w ramach programu zajęć pozalekcyjnych promujących turystykę pieszą: „Wspólnie wędrujemy”  przy współpracy PTTK o/ Świętokrzyski im. Stanisława  Jeżewskiego w Ostrowcu Św.  odbył się  XXVII Rajd Śladami Patrona oddziału. w którym uczniowie ZSS wzięli udział wraz z opiekunami Edytą Kopyś i Katarzyną Krakowiak.  Trasa  z Pawłowa poprzez Pokrzywnicę - Włochy – Skały doprowadziła uczestników do Grzegorzowic, gdzie odbyło się wspólne ognisko oraz konkurs z nagrodami.  Zwiedziliśmy kościół oraz cmentarz  wojenny w Pawłowie, park podworski w Pokrzywnicy i Grzegorzowicach oraz kościół  pw. Jana Chrzciciela  w Grzegorzowicach.  W dobrym humorze i przy sprzyjającej pogodzie pokonaliśmy  całą  11 kilometrową trasę zdobywając pierwsze punkty w celu zdobycia Odznaki Turystyki Pieszej. Czekamy na kolejne wyprawy.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/386

       

    • 6 października 2017r.
     • 6 października 2017r.

     •  

      TURNIEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  DRUŻYN  MĘSKICH

      W  OSTROWCU  ŚW.

      W dniu  6 października 2017r. w hali sportowej LO im. Władysława Broniewskiego odbył się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Męskich 6 osobowych niepełnosprawnych zawodników.  W rozgrywkach  uczestniczyły trzy drużyny: 
      - Zespół Szkół Specjalnych ul. Iłżecka 33
      - SOSW w Jałowęsach
      - Ośrodek Edukacyjno-Terapeutyczny "Radość Życia" Sandomierz

      Wyniki rozgrywek:
      SOSW Jałowęsy - Zespół Szkół Specjalnych                             3:0
      SOSW Jałowęsy  - "Radość Życia" Sandomierz                         1:0
      Zespół Szkół Specjalnych  - "Radość Życia" Sandomierz         2:2

      Zawody rozpoczęła profesjonalna rozgrzewka przeprowadzona przez zawodników KSZO Ostrowiec pod opieką trenera Krystiana Kanarskiego. 
      Zespół "Iskierki" pięknie wypełniał przerwy meczu swoim artystycznym programem jak również zagrzewał zawodników do rywalizacji kibicując na trybunach.

      Mecze sędziował uczeń LO nr III im. Wł. Broniewskiego Maciej Soja za co składamy serdeczne podziękowania.
      I miejsce  i złoty medal - SOSW w Jałowęsach
      II miejsce i srebrny medal - Ośrodek Edukacyjno-Terapeutyczny "Radość Życia" Sandomierz
      III miejsce – brązowy medal Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św.
      Podczas rozgrywek został wyłoniony KRÓL STRZELCÓW - Rafał Bilewicz zawodnik drużyny Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św.
      Puchary oraz medale zawodnicy otrzymali z rąk Pani dyrektor ZSS Magdaleny Wykroty-Skóra, naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Pana Antoniego Maciejko, dyrektora LO nr III im. Wł. Broniewskiego Pana Roberta Wardy.

      Część integracyjna odbyła się w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Iłżeckiej, gdzie podczas poczęstunku zawodnicy  mogli poznać się bliżej, porozmawiać o przeżyciach i emocjach towarzyszących rozgrywkom.
      Podziękowania i ukłony w stronę naszych sprzymierzeńców i darczyńców - Pana dyrektora Roberta Wardy –  za udostępnienie hali sportowej, za pomoc w organizacji Turnieju oraz za całokształt działań na rzecz uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.
      Pani Moniki Młynarczyk – koordynatorowi programu "Tak! Pomagam!" i firmie PROVIDENT za pomoc i ufundowanie pucharów, medali oraz ciepłego posiłku.
      Piekarni Małgorzatka, Piekarni Lazur – słodki poczęstunek dla zawodników.
      Panu Dariuszowi Wierzbińskiemu, który zadbał o wodę i napoje dla uczestników.
      Nad organizacją turnieju czuwali nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych: Justyna Buczałowska, Iwona Rusinowicz, Mariusz Chamera.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/385

       

    • 29 - 30 września 2017r.
     • 29 - 30 września 2017r.

     •  

      UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ

      ZBIÓRCE  ŻYWNOŚCI -

      "PODZIEL  SIĘ  POSIŁKIEM"

       W dniach 29-30.09. 2017r. odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności prowadzona przez Federację Polskich Banków Żywności, w której co roku bierze udział ponad 2000 sklepów i 40 000 wolontariuszy. Tym razem akcja była pod hasłem „Podziel się dobrym posiłkem”. Zebrane   produkty żywnościowe oraz produkty Danone zostaną przekazane wybranym świetlicom środowiskowym i organizacjom społecznym z całej Polski. 
      Nasi uczniowie  dzielnie spisali się jako wolontariusze i stawili licznie na swoich stanowiskach aby wspólnie z opiekunami włączyć się do zbiórki. Koordynatorami akcji w naszej szkole są nauczycielki Małgorzata Stramowska i Iwona Rusinowicz.


      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/382

       

    • 30 września 2017r.
     • 30 września 2017r.

     •  

       Harcerskie ognisko

      „Pod Kamieniem” w Szewnie

      W sobotni poranek 30 września 2017r. , grupa harcerzy z ZSS wyruszyła na pieszą wycieczkę z Ostrowca do Szewny, konkretnie do miejsca zwanego „Pod Kamieniem”. Harcerzom dopisywała piękna pogoda i dobre humory. Po drodze zwiedzili kilka ciekawych miejsc. Między innymi Pałac Wielopolskich w Częstocicach oraz park otaczający ten obiekt. Zatrzymali się też w Szewnie przy kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Mikołaja. Kościół tak malowniczo  położony na niewielkim wzniesieniu, otworzył przed uczestnikami panoramę okolicznych miejscowości. Okolice Ostrowca są naprawdę urokliwe, o czym świadczą zamieszczone poniżej zdjęcia… Po krótkim odpoczynku powędrowali do magicznego miejsca „Pod Kamieniem”, który jest  nieożywionym pomnikiem przyrody. Wszyscy uznali, że to najlepszy czas  na odpoczynek po przejściu prawie 7 km,  ognisko i pieczenie kiełbasek. W tak pięknych, jesiennych okolicznościach przyrody, przy śpiewie harcerskich pieśni upłynęły ostatnie godziny wycieczki. Pierwszej wycieczki tej jesieni ale nie ostatniej, bowiem wszyscy uznali, że czasem warto wyjść z  domu i aktywnie wypoczywać.

      Opiekunami  harcerzy  były druhny : Mariola Klusek i Agnieszka Wziątek-Dryjas.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/381

       

    • 29 września 2017r.
     • 29 września 2017r.

     •  

      Trening piłki nożnej

      z okazji Dnia Chłopaka

      Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września, ale już 29 września nauczycielki pani Benita Machała i Sylwia Strzelec zorganizowały sportową  niespodziankę naszym chłopcom i zaprosiły do szkoły trenera KSZO. Rozgrzewkę poprowadził pan Rafał Borek. Do zajęć z zakresu gry w piłkę nożną  z wielkim zaangażowaniem przystąpił zarówno pan Rafał, jak również nasi uczniowie. Trening odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze.  Wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci. Dziękujemy panu trenerowi za profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone zajęcia.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/383

       

    • 27 - 28 września 2017r.
     • 27 - 28 września 2017r.

     •  

      "SPRZĄTANIE   ŚWIATA" -

      "NIE  MA  ŚMIECI - SĄ  SUROWCE"

      Jak co roku, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych aktywnie wpisali się w realizację idei  „Sprzątanie Świata” i choć akcja ta trwa u nas przez cały czas to ochoczo wszyscy wyruszyliśmy na sprzątanie okolicy. Systematycznie w naszej  szkole odbywa się zbiórka surowców wtórnych. Pod hasłem „Nie ma śmieci-są surowce” segregujemy odpady i zbieramy aluminium, nakrętki oraz makulaturę. Można je przynosić do koordynatorów akcji Ewy Lenart i Iwony Rusinowicz. Uzyskane dochody wspomogą OSPZ „Animals” oraz klub OS „Rywal”.

       

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/380

       

    • 26 września 2017r.
     • 26 września 2017r.

     •  

      Wycieczka do Opatowa

       

      26. 09. 2017 r . uczniowie ZSS uczestniczyli w wycieczce do Opatowa. Pod opieką przewodnika zwiedzali podziemną trasę turystyczną powstałą z dawnych piwnic kupieckich.

      Regionalne pamiątki  nabyte  w miejscowym oddziale PTTK będą przywracać wspomnienia z wycieczki.

       

      Organizator : Małgorzata Jankowska

       

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/391

       

       

    • 28 września 2017r.
     • 28 września 2017r.

     •  

      Świętokrzyski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych

      w Skarżysku Kamiennej

      28 września 2017r. w Skarżysku Kamienna odbył się Świętokrzyski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych. Celem turnieju była popularyzacja gry w bocce , oraz podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w czasie treningów. W turnieju wystąpiło 80 zawodników z 19 klubów z naszego regionu. Wśród nich  było 4 zawodników z naszego RYWALA : Natalia Czuba, Wiktoria Wańdoch, Piotr Gierada, Grzegorz Zugaj ; opiekunami były trenerka Anna Wieczerzak i przewodnicząca Klubu Justyna Wołowiec. Bocce to pochodząca z Włoch gra, głównym założeniem tej dyscypliny jest dążenie przez zawodników przeciwnych drużyn do potoczenia kuli tak, by znalazła się jak najbliżej tzw. Palliny- kuli, którą wprowadza się do gry na początku meczu. Zawodnicy po grach obserwowanych zostali zakwalifikowani do trzeciej grupy sprawnościowej , w której znalazły się cztery silne drużyny. Gra była emocjonująca, zaciętą i o wygranej zdecydowała różnica kilku punktów. Nasi zawodnicy wygrali złoto i uplasowali się na czele grupy . Dzięki wygranej mają szanse podczas losowania na zawody Ogólnopolskie. Klub Olimpiad Specjalnych Rywal dziękuje firmie Provident za ufundowanie kul do gry w bocce, oraz Elżbiecie Wypchło koordynatorowi projektu Provident w naszej szkole. Dzięki temu zawodnicy mogą uprawiać kolejną dyscyplinę w naszej placówce.  

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/378

       

  • Kontakty

   • Zespół Szkół Specjalnych
   • zssostrowiec@wp.pl
   • (41) 263 44 99
   • 27 -400 Ostrowiec Św. ul. Iłżecka 33
   • INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Jerzy Tofel iod@fts.com.pl
 • Galeria zdjęć

  • 6 GRUDNIA 2018R. - WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA
  • 5 GRUDNIA 2018R. - "MIKOŁAJKI Z BRONIEWSKIM"
  • 4 GRUDNIA 2018R. - PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ W JĘDRZEJOWIE
  • 3 GRUDNIA 2018R. - DZIEŃ GÓRNIKA - BARBÓRKA
  • 24 LISTOPADA 2018R. - IV ŚWIĘTOKRZYSKI TURNIEJ JUDO OLIMPIAD SPECJALNYCH
  • 23 LISTOPADA 2018R. - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
  • 21 LISTOPADA 2018R. - SMAKI...KOLORY...ZAPACHY... WYRAWNE GOFRY
  • 19 LISTOPADA 2018R. - ŚWIĄTECZNY KIERMASZ PRAC PLASTYCZNYCH 2018 W ZSS
  • 17 LISOPADA 2018R. - FESTIWAL UMIEJĘTNOŚCI W ZSS
  • 17 LISTOPADA 2018R. - "WSPÓLNIE WĘDRUJEMY"
  • 16 LISTOPADA 2018R. - HIPOTERAPIA - ZAJĘCIA 2
  • 13 LISTOPADA 2018R. - 100 LAT NIEPODLEGŁEJ POLSKI - OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W ZSS