• 21 września 2018r.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

21 września 2018r. uczniowie naszej placówki przystąpili do ogólnopolskiej, jubileuszowej akcji Sprzątanie Świata, która w tym roku przebiegała pod hasłem: „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”. Polska edycja owej akcji prowadzona jest od 25 lat.

Celem tegorocznej edycji  jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. To bardzo  ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie odpadów oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody.

Niemal wszyscy uczniowie uczestniczyli w Sprzątaniu Świata przez co przyczynili się do lepszego, czystszego wyglądy najbliższej okolicy.

• 9 września 2018r.

•        PIKNIK RODZINNY - POMAGAMY IGORKOWI

W dniu 9 września 2018r. (niedziela) przy parafii św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się piknik rodzinny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Igorka Jeża, chłopca z tamtejszej parafii. Była wata cukrowa, pyszne ciasta, kiełbaski z ogniska, grochówka i atrakcje dla dzieci. Nie mogło również zabraknąć dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych Magdaleny Wykroty-Skóry oraz nauczycieli, którzy chętnie przystąpili do zbierania pieniążków dla chorego chłopca. Nasi nauczyciele zrobili zbiórkę w szkole, a podczas kiermaszu sprzedawali rzeczy wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych i zebrali na rzecz Igorka 430 zł. Oczywiście, jak też przystało na nauczycieli chętnie bawili się z dziećmi. Były zabawy ruchowe, zabawy z chustą Klanza oraz zwierzątka z baloników. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tak szczytnym celu.

• I Wojewódzki Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

• DODATKOWE DNI WOLNE OD NAUKI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

• 2 listopada 2018r.

2 stycznia 2019r.