• 14 lutego 2017r.

     •  

      Walentynki, walentynki...

          14.02.2017r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka walentynkowa dla uczniów klas szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej - którą zorganizowały nauczycielki: J.Buczałowska i E. Wypchło.

      Podczas zabawy działała poczta walentynkowa zorganizowana przez uczniów klasy IIIa SSPdP. Niektórzy szczęśliwcy otrzymali w tym dniu po kilka kartek walentynkowych.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/345

       

     • 27 stycznia 2017r.

     •  

      BAL  KARNAWAŁOWY w ZSS

       ŚWIAT  SUPERBOHATERÓW

       

      Dnia 27 stycznia 2017r., uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkół Specjalnych, uczestniczyli w zabawie karnawałowej pod hasłem „ Świat Superbohaterów”. Dzięki uprzejmości Prezesa Zarządu OSM - pana Marka Zaręby, bal po raz kolejny odbył się w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Wspólnej.

      Uczniowie, ich rodzice, pracownicy oraz zaproszeni goście z PP nr 12 mogli na chwilę przenieść się w bajkowy świat superbohaterów, uczestnicząc w konkursach i w zabawach tanecznych, wcielając się w bajkowe postacie, takie jak: Batman, Kapitan Ameryka, Thor.

      Na zabawie karnawałowej nie mogło zabraknąć wyboru Króla i Królowej Balu. W tym roku Parą Królewską zostali uczniowie: Marta Polit i Kamil Szczepański.

      Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił po raz pierwszy zespół MASTERTEAM.

      Dzięki hojności i życzliwości pana Grzegorza Skalskiego – Piekarnia Skalski oraz Rady Rodziców goście mogli nabrać sił i energii, zjadając przepyszne pączki.

      Humory dopisywały wszystkim uczestnikom balu a dobra zabawa trwała do ostatniej minuty.

      Nad całością imprezy czuwała nauczycielka ZSS – mgr Anna Kidzińska.

      http://www.youtube.com/watch?v=TPBp7jPSRbA

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/343

       

     • 25 stycznia 2017r.

     •  

      ZIMA  DA  SIĘ  LUBIĆ

      Zimowe zabawy wśród dzieci i  młodzieży zawsze cieszą się wielkim powodzeniem a udział w kuligu – to dopiero frajda.

      W dniu 25.01.2017 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli właśnie w kuligu zorganizowanym w gospodarstwie agroturystycznym „Pod lasem”.

      Oprócz przejażdżki przez zimowy las były szaleństwa na górce, rzucanie śnieżkami oraz lepienie bałwana. Zmarznięci ale zadowoleni uczestnicy - rozgrzewali się herbatką oraz kiełbaską pieczoną samodzielnie przy ognisku.

      Kulig zorganizowała mgr Ewa Lenart.

      http://zssostrowiec.edupage.org/album/?#gallery/344